Запорожские казаки, наконец, высказались

424884a6bca76beb9e3c67c0b84a1fae0d50e345Не зря таки приезжал в Запорожье Нилс Муйжниекс (Комиссар Совета Европы по вопросам прав человека) —

Не успел он покинуть наш славный город, как запорожские казаки, наконец, высказались. Не все, правда. Псевдоатаман Патаман продолжает хранить молчание и выслуживаться перед начальством…

ЗВЕРНЕННЯ

Запорозького Війська Низового \»Запорозька Січ\» до жителів Запоріжжя і усіх громадян України

Ми, запорозькі козаки висловлюємо глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася в Україні і не можемо в цей важкий час бути осторонь процесів, що торкаються самої сутності та майбутнього української державності. Адже історія українського державотворення переконливо засвідчує, що козацтво завжди відігравало у ньому провідну роль.

Вважаємо за необхідне одразу підкреслити, що запорозькі козаки ніколи не виконували функцій жандармерії по відношенню до власного народу. А отже, люди у козацьких одностроях, що помічені у таких ганебних діях є просто «ряженими» наймитами, а не запорозькими козаками. Знаємо, що наші побратими козаки з інших держав ніколи не братимуть участь у провокаціях проти громадян України, але у них теж діють «ряжені» під козаків провокатори, організації.

Неприйнятно, що вимог громадян України сьогодні не чують, а тримаючи більшість у бідності і злиднях, обезчещують, ґвалтують та обрізають козацькі чуби самі представники держави, якими є правоохоронні органи, замість того, щоб забезпечувати мир і процвітання для всіх людей.

Обурені такими протизаконними діями по всій Україні, як криваві розгони мирних зібрань громадян, що, зокрема, у м. Запоріжжя, призвели до сотень постраждалих та десятків протиправно ув’язнених простих запоріжців.

Вимагаємо звільнити і виправдати всіх політв’язнів, припинити тиск на громадських активістів та журналістів. Наполягаємо на невідкладному притягненні до відповідальності всіх правоохоронців та суддів, винних у порушеннях прав громадян, побиттях, катуваннях, репресіях та незаконних ув’язненнях, встановлення і віддання під суд всіх учасників бандформувань «титушок».

Вважаємо за нагальне формування Уряду Народної Довіри України, що має забезпечити проведення дострокових президентських і парламентських виборів та люстрацію всього корумпованого чиновництва, забезпечивши повне оновлення української влади всіх рівнів.

На Всенародному Віче у Києві маємо обрати єдиного сміливого і чесного лідера, гетьмана, на якого будуть орієнтуватися всі козаки та громадянська спільнота вільної України.

Зобов’язуємося дотримуватися Козацького Звичаю та Конституції України, до останнього виконуючи свій громадянський конституційний обов’язок встановлений 65 статтею, захищати Вітчизну, незалежність та територіальну цілісність України, шанування її державних символів та закликаємо до того всіх справжніх чоловіків славного козацького роду!

Кошовий Отаман

Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» зо всім старшим і меншим товариством Костянтин Рижов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.