Начинаем обсуждать Генплан Запорожья

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту внесення змін до генерального плану міста Запоріжжя

… З матеріалами проекту внесення змін до генерального плану міста Запоріжжя можна ознайомитись на офіційному порталі Запорізької міської влади у розділі «Громадське обговорення» та у приміщенні департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 207 з 10-00 до 17-00, тел. 236 96 22)

Пропозиції до проекту внесення змін до генерального плану міста Запоріжжя надавати до департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 208). Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистий підпис і повинні містити адресу об’єкту, схему земельної ділянки, стосовно якої надається пропозиція або витяг з матеріалів генерального плану з визначенням проблемної зони, обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальна особа за організацією розгляду пропозицій до проекту внесення змін до генерального плану міста Запоріжжя – в.о. директора департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради – Назаренко П.В.

Кінцевий термін подання пропозицій до проекту внесення змін до генерального плану міста Запоріжжя надавати до департаменту архітектури та містобудування міської ради – 27 лютого 2017 року. Кінцевий термін завершення розгляду пропозицій — 27 березня 2017 року.
http://meria.zp.ua/test/index.php?id=28161

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.