Мы не намерены мириться с сепаратистом Тимченко!

28.03.2014 № 11 исх.

КОМІТЕТ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ

за діями влади у Запорізькій області

                                                                                                                                          Голові

Генеральної прокуратури України

Махніцькому О.І.

Голові Служби безпеки України

                Наливайченко В.А.

                       ШАНОВНІ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ ТА ВАЛЕНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ!

Запорізький комітет громадського контролю за діями влади  звертається до Вас з вимогою здійснити заходи для збереження в Запорізькому регіоні громадського спокою та стабільності, а саме попередити та зупинити прояви сепаратизму в м. Запоріжжя. 

Запорізький комітет громадського контролю за діями влади вже неодноразово звертався до СБУ України з відповідними заявами відносно діяльності так званого «Юго-восточного фронта» та її лідера Тимченко Артема Олеговича, який закликає до повалення конституційного строю та руйнації територіальної цілісності України з метою приєднання до Російської Федерації. В даних заявах ми вимагали припинити таку незаконну діяльність та притягнути Тимченко А.О. до кримінальної відповідальності. Крім цього, повідомляли СБУ про відвідування Тимченко А.О. території Російської Федерації з метою участі в російських телевізійних передачах (21.03.14 програма «Прямой эфир с Борисом Корчевниковым – Именем революции, о чём молчит украинская гласность» на телеканалі РТР), а також, на нашу думку для отримання фінансування своєї незаконної діяльності направленої на приєднання України до Російської Федерації.

Однак незважаючи на наші численні заяви – в діях органів СБУ не видно результату.

Наступним повідомляємо, що Тимченко А.О. продовжує свої сепаратистські спроби дестабілізувати ситуацію в Україні, шляхом подальшого проведення мітингів в м. Запоріжжя, на яких закликає до приєднання України до Російської Федерації, знищення учасників Євромайдану та набору в бойові загони Південно-східного фронту, а також поширює у своїх засобах масової інформації (газета «Іскра», веб-сайт «Іскра-ньюз», інтернет сторінка в Фейсбуці) негативну інформацію, яка спрямована на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в Україні.

Дана інформація підтверджується в тому числі численними відеозаписами виступів Тимченко А.О. на телеканалах, зокрема нещодавно з цього приводу був репортаж на ТСН Україна (http://tsn.ua/video/video-novini/u-zaporizhzhi-z-yavivsya-zeleniy-cholovichok-z-chisla-separatistiv.html? ENGINE=2)

Крім цього, як нам стало відомо Тимченко А.О. в найближчі дні  готує до випуску у газеті «Іскра» та на веб-сайті «Іскра-ньюз» серії статей, метою яких буде поширення серед населення екстремістсько-ідеологічних ідей та розпалювання міжетнічної ворожнечі, що свідчить про посягання даної особи на безпеку України, її територіальну цілісність і недоторканність, розпалювання ворожнечі за мовною та національною ознакою.

Стаття 110 КК України передбачає кримінальну відповідальність за будь-які призиви та дії, направленні на руйнацію територіальної цілісності країни, і є всі підстави для притягнення Тимченко А.О. до кримінальної відповідальності.

Запоріжжя вже показало всій країні, що Запоріжжя – українське місто, і такі прояви сепаратизму з боку даної особи викликає обурення та занепокоєння у мешканців міста.

З огляду на викладене,

 ВИМАГАЄМО:

1. Притягнути Тимченко Артема Олеговича до кримінальної відповідальності за ст. 110 КК України.

2. Здійснити дії направлені на запобігання поширення Тимченком А.О. сепаратистських закликів на мітингах та засобах масової інформації, зокрема шляхом вилучення тиражу Газети «Іскра».

З повагою,

       

 Голова Запорізького комітету

громадського контролю за діями влади

Артюшенко Ігор Андрійович

 

Артем Тимченко — ПОЗОР НАШЕГО ГОРОДА.

timchenko

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.