Депутаты «Солидарности» уходят в оппозицию

Уважаемые депутаты-демократы!

Прочитала я пост, написанный Александр Константинов, и… ничего не поняла.
Александр не только сообщает о том, что фракция «БПП-Солидарность» переходит в оппозицию к городской власти, но и призывает другие политические силы сделать тоже самое.

Позвольте вас спросить: а нам что делать? К кому обращаться, чтобы ремонт наших аварийных домов был учтен в бюджете следующего года? Чтобы в городе появились, наконец, обещанные велодорожки. Чтобы были поддержаны культурные, спортивные и образовательные проекты. Чтобы в больницах не наживались на пациентах и сделали запись на прием по телефону и в интернете. Чтобы заработала обратная связь на сайте мэрии. Чтобы не обкрадывали бизнес, забирая последнее у тех, кто еще что-то строит. Чтобы кандидаты на руководящие должности в горсовете и коммунальных предприятиях проходили открытые конкурсы, а все финансовые потоки мэрии были публичными и открытыми…

Вы все это обещали, идя на выборы. И многие из нас очень рассчитывали на вашу поддержку.

Что касается ответственности за город, вы УЖЕ взяли ее на себя, став депутатами и возглавив комиссии. И, если вы останетесь в горсовете просто статистами, то нам вряд ли удасться реализовать те изменения, о которых мы так много с вами говорили…

P.S. Хочу подчеркнуть, что это мое субъективное мнение. Судя по лайкам к вышеуказанному посту, так думают далеко не все.

22 декабря в 19:45 ·

Шановні запоріжці! У зв’язку з тим, що в Запорізькій міській раді було сформовано більшість з Опозиційного блоку, Нової політики та Нашого краю, які є прямими спадкоємцями Партії регіонів, наша фракція в міській раді приймає принципове рішення про перехід у політичну опозицію до діючої міської влади.

Як відомо, фракція «Солідарність» не підтримала при голосуванні за заступника міського голови жодної кандидатури. Навіть якщо ці посади – це особиста відповідальність міського голови, то голосувати за «кота в мішку» для нас неприпустимо.
Наша фракція не підтримала кандидатів у члени виконавчого комітету міськради.
Також представники «Солідарності» звичайно не підтримали кандидатуру Руслана Пидорича на посаду секретаря міської ради. Нажаль, через відверте небажання деяких фракцій, які де-юре декларують свою демократичність, прагнення домовлятись і напрацьовувати спільну позицію, кандидатура уславленого кіборга Вячеслава Зайцева не була поставлена міським головою навіть на розгляд.
Разом з тим, двоє Героїв АТО з нашої фракції – Вячеслав Зайцев та Андрій Согорін – очолили дві депутатські комісії – гуманітарну та регламентно-антикорупційну.
Це знову ж таки доводить той факт, що фракція міцно знаходиться в опозиції до новообраної влади в місті і взявши на себе відповідальність, буде контролювати кожне її рішення та кожну витрачену бюджету копійку.
А дамоклів меч тепер в руках справжніх воїнів! Впевнений, що принциповість наших Героїв дозволить як і сприяти викриттю корупційних схем минулої влади, так і застереже нинішню владу від подібних злочинів.
Разом з тим, депутати фракції «Солідарність» в Запорізькій міськраді розуміють, що були обрані завдяки довірі мешканців міста і не мають морального права не виправдати цю довіру. Тому в питаннях, які стосуються життєзабезпечення міста та його розвитку, народні обранці мають керуватись лише доцільністю або недоцільністю їх прийняття для запоріжців, але ніяк не політичними прапорами.
Виділення коштів на ремонти, виплата заробітних плат, харчування в дитячих садках, медичне забезпечення та благоустрій Запоріжжя – це ті питання, які мають бути максимально відгороджені від політики. Адже люди чекають від нас реальних дій і змін, а не піару.
І щоб досягти цих змін саме ми, представники демократичних сил, маємо ретельно контролювати дії більшості в міській раді і не допустити ганебних фактів розкрадання бюджету або злочинної бездіяльності, яку часто демонструвала колишня міська влада.
Ми закликаємо всі продемократичні політичні сили і громадські організації об’єднатись під гаслом політичної опозиції до міської влади.
Маємо об’єднатись заради спільної мети – контролю за діями міської влади, а також недопущення корупції та антиукраїнських виступів у Запоріжжі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.