Бізнес-Союз взяв участь у розробці Концепції розвитку підприємництва

14666118_1120150641354152_7048702119458870280_n11 жовтня, в Запорізькій облдержадміністрації була представлена Концепція розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області до 2022 року, розроблена експертами Проекту «Партнерство для розвитку міст» #ПРОМІС.

Для розробки такої Концепції фахівці Проекту ПРОМІС провели детальне дослідження напрямів розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області, виявили проблематику бізнесу на регіональному рівні та сформували пропозиції для обласної влади, ранжовані за пріоритетністю для бізнесу, щодо покращання підприємницького середовища в регіоні.

Представниці Бізнес-Союзу «Порада» Олена Ерьоменко, Лариса Церетелі та Ірина Лєх запропонували внести до обласної Комплексної програми розвитку підприємництва власний проект створення Центру підтримки підприємництва з аналітничними, консалтинговими та навчальними послугами.

В ході обговорення представники бізнесу та інши члени робочої групи висловили сподівання, що ці пропозиції та запропоновані в Концепції напрямки розвитку, будуть враховані обласним керівництвом в відповідних програмах та заходах.

P.S. За станом на кінець поточного року Проект зі створення Центру підтримки підприємництва, що був запропонований  Бізнес-Союзом, увійшов до обласної Комплексної програми розвитку підприємництва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.