АНОНС Запорожского Майдана на ближайшие дни

Вторник, 21 января, в 17 час. возле здания горсовета (бул. Шевченко) – акция «Депутат, услышь громаду!»

Жители Запорожья обратятся к депутатам с требованием перейти на сторону народа Украины. С удовольствием дадим слово ВСЕМ депутатам местных советов.

После акции – марш по бул. Шевченко до гостиницы «Шератон».

Проведаем офис нового «смотрящего».

Среда, 22 января в 17 час. возле здания горсовета (бул. Шевченко) – Городское Собрание. 

Обсудим следующие вопросы:
— предоставление городской властью помещения для Городски собраний;
— ПУБЛИЧНЫЙ отчет городского головы Запорожья;
— повышение оплаты за тепло в платежках за декабрь;
— и другие.

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ!

комментария 4

 1. Михайло Чорнобородов 23.01.2014 at 01:21 Reply

  1. Ось та річ, яка, наприклад, для мене є проблемою, а для вас, схоже, — досягненням: ГО «Запоріжжя проти свавілля» вже вважає себе запорізьким Майданом…
  Адже ви у цьому анонсі навели інформацію винятково про заходи, які влаштовує ГО «Запоріжжя проти свавілля». А інформацію про проведення пікету обл. прокуратури 21.01.2014 р. о 10:00, заходу на греблі («ДніпроГЕСі») 22.01.2014 р. о 13:00 ви просто втаємничили, бо ці заходи проводили інші запорізькі організації?
  Адже як на ваші, так й не на ваші заходи ходять одні й ті ж самі запоріжці. І беруть вони участь в усіх заходах лише тому, що вони спрямовані проти чинного режиму.
  Саме тому свідомі запоріжці виступають за створення координаційної ради (штабу) запорізького Майдану. Бо зараз ситуація — про либідя, рака й щуку (на превеликий жаль — не лише у Запоріжжі, а й у Києві теж).
  2. Не заперечую, слово депутату, який був охочим висловитися, ви надали. Але щойно я почав задавати депутатові незручні для ГО «Запоріжжя проти свавілля» питання, Мароко швидко згорнув цю частину (питання-відповіді), й депутат радо забрався геть. А нас, громаду, як завжди, було позбавлено можливості навіть не вплинути, а просто дізнатися про ті заходи, які збираються вживати…
  Може, ГО «Запорожье против беспредела» варто перейменувати на «Декабристы Запорожья»? Бо дуже схоже, що ви працюєте за тим же принципом: для народу, але без народу!
  Але на теренах в’язниці народів (Російської Імперії) це завжди призводило спочатку до авторитаризму, а потім — до тоталітаризму…

 2. Наталія 23.01.2014 at 09:22 Reply

  чи буде сьогодні о 12 пікет біля мерії, до чого закликає Кличко?

 3. Светлана 23.01.2014 at 11:39 Reply

  Разместите информацию о следующей встрече

 4. Людмила 25.01.2014 at 19:55 Reply

  Почему на Вашем сайте устаревшая информация? Невозможно ничего узнать о планах евромайдана, Сегодня 25 января, а у Вас на сайте — 21 января. Кому нужны такие новости? Если не можете своевременно давать информацию — сообщите, где в нашем городе можно узнать свежие новости.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.