АНОНС Запорожского Майдана на 04/03/2014

Мужчины записываются в отряды Самообороны, для защиты административного здания ОГА (круглосуточно). Тел. 8 063 806 0204

Женщины выходят под здание облсовета в 12-30 на акцию, организованную «Женской сотней Самообороны».

«Дорогие единомышленницы!
На завтра запланирована акция под кодовым названием «Женщины Запорожья не хотят войны»
Время проведения: 12.30 — 14.00 перед ОДА
Все женщины города, которые хотят мира, в 14.00 выпустят шарики «на свободу»
Если не получается подъехать к ОДА, можете выйти в обеденный перерыв с коллегами по работе, подругами на улицу, на балкон и проявить солидарность».

«Общественный диалог» — в15.00.

«За ініціативою Української асоціації релігійної свободи запропоновано провести зустріч представників найбільш поширених релігійних організацій, національно-культурних товариств та обласної асоціації релігієзнавців. Захід відбудеться у приміщенні Запорізької обласної наукової бібліотеки ім. Горького, конференц-зал, 4-й поверх о15.00. Метою зустрічі є обговорення суспільно-політичної ситуації в країні, звернення до всіх мешканців Запорізької області незалежно від політичних симпатій, національної і релігійної приналежності щодо утримання від екстремізму, об’єднання в солідарності, пильності, зваженості, терпінні, толерантності заради миру і нового чесного майбутнього соборної незалежної і цілісної України. Разом з цим, планується звернення до органів влади щодо дотримання прав і свобод громадян України, зокрема, національних меншин і релігійних організацій. Запрошуємо ЗМІ для висвітлення заходу.»

ВСЕ выходят на Майдан под здание облсовета в 17-30.

«Шановні запоріжці, пропоную зібратися на Запорізький Майдан у вівторок (04.03) о 17.30 для висловлення підтримки Збройним Силам України та прийняття рішення Запорізького Майдану по новопризначеному голові облдержадміністрації». 

Igor Zubko

Вопросы для обсуждения на Майдане:

— ситуация в Крыму и Юго-восточных регионах Украины в связи действиями с российских войск и активизировавшегося криминалитета в Запорожье;

— итоги переговоров с Сином;

— назначение губернатора.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.