Запрос по сжиженному газу

Получили интересную информацию о коррупционных схемам прошлой власти с продажей сжиженного газа. Отправили соответствующий запрос с облгосадминистрацию…

КОМІТЕТ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ

    за діями влади у Запорізькій області

            

            24.03.14                                                 Голові Запорізької обласної

                                                                                           державної адміністрації

Баранову В.О.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 20.11.2003 р. N 1790 затверджені «Правила роздрібної торгівлі та надання послуг з постачання скрапленого вуглеводневого газу для побутових потреб населення та інших споживачів», згідно яких  надання послуг з постачання газу здійснюють: спеціалізовані підприємства, які мають дозвіл Держнаглядохоронпраці на надання послуг з постачання газу, торговий патент для роздрібної торгівлі,    забезпечені аварійно-диспетчерськими службами, оперативним зв’язком  «04», підрозділами аварійно-відновних робіт, а також мають виробничу базу,  необхідну  для  виконання всіх видів робіт для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання.

Згідно із Постановою КМУ від 3 жовтня 2011 р. № 1064  обласні  державні адміністрації подають Міністерству економічного розвитку і торгівлі до 15 числа місяця, в якому проводиться спеціалізований аукціон з продажу скрапленого газу для потреб населення, інформацію про потребу в обсягу скрапленого газу .

Виходячи з вищезазначеного, згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації»,

ПРОШУ:

надати інформацію щодо обсягів скрапленого газу, який поставлявся за пільговою ціною для населення області за період з 2010 року по лютий 2014 року (включно) із зазначенням постачальника, обсягу та ціни помісячно , підтверджений Запорізькою обласною державною адміністрацією.

 

Ірина Лєх

від Комітету Громадського контролю

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.