Вниманию представителей СМИ

1432126672_11257626_1600994356851582_964077936_nАЛЬТЕРНАТИВНАЯ МЭРИЯ ЗАПОРОЖЬЯ. Пресс-анонс

22 мая в гостинице «Интурист» (11 этаж) в 13.00, состоится пресс-конференция проекта «Альтернативная мэрия Запорожья», инициированного общественным объединением «ВМЕСТЕ».

Участники – представители общественных организаций и политических партий – расскажут представителям СМИ о целях объединения демократических сил Запорожья, задачах проекта и первых шагах по его реализации. Будут также представлены члены Исполкома Альтернативной мэрии и основные направления их работы.

Мы ответим на все вопросы журналистов.

Пресс-служба проекта «АМЗ»: тел. 096-066-69-26.

комментария 2

 1. Мария 21.05.2015 at 13:24 Reply

  Допоможіть врятувати підприємство. Ми співробітники підприємства ВАТ «Запоріжжяобленерго» занепокоєні обставинами, що склалися на підприємстві останнього часу. Підприємство має стратегічне значення для держави. Частка в статутному фонді підприємства, що належить державі, складає 62% акцій.
  21. 04.2015 року відбулися загальні збори акціонерів на яких був обраний в.о. генерального директора Цадо В.А.
  28.04.2015 проведено реєстрацію змін відомостей про керівника на підставі рішення прийнятого річними загальними зборами акціонерів, що відбулися 21.04.2015 року., згідно чинного законодавства, за місцезнаходженням підприємства у м. Запоріжжя, як того вимагає закон.
  14.05.15 Цадо В.А. приступив до виконання своїх обов’язків та скасував всі довіреності, видані попереднім в.о. генерального директора Корніленкова І.П.
  Проте команда колишнього в.о.генерального директора Корніленкова І.П. разом з Крючковим Дмитром (який є директором ПрАТ «Енергомережі» і немає ніякого відношення до підприємства ВАТ «Запоріжжяобленерго», та не являється акціонером товариства), розпочали рейдерську атаку на підприємство у супротив рішенню органу управління, прийнятого у законний спосіб. Як відомо, ці особи мають пряме відношення до команди Суркісів.
  Корніленков І.П. вихваляється на підприємстві і цього не приховує, що він та уповноважені ним люди роздають хабарі у судах у великих розмірах понад 100 000 долларів США.
  За перший квартал 2015 року ця команда вивела з підприємства понад 800 мільйонів гривень і на цю суму створила борг перед ДП «Енергоринок».
  Крім того Корніленков І.П. продовжує видавати довіреності громадянам, які не мають договірних відносин з підприємством, не являються ні працівниками підприємства, ні його акціонерами довіреності. На підставі виданих довіреностей 20.05.2015 року в управлінні державної реєстрації бізнесу департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України, завідома, попередньо домовившись з працівниками в Міністерстві юстиції за винагороду у розмірі 50 000 тисяч доларів США, намагалися внести недостовірні відомості про юридичну особу ВАТ «Запоріжжяобленерго» , які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, а саме: шляхом заповнення реєстраційної карти із зазначенням керівником товариства ВАТ «Запоріжжяобленерго» — Корніленкова І.П. Для цих людей немає значення нічого у досягненні своєї мети, вони використовують всі ресурси та незаконні методи у своїй роботі.
  На території підприємства знаходяться люди в балаклавах, зі зброєю, ножами, які своєю поведінкою залякують працівників та створюють умови, що унеможливлюють виконувати свої обов’язки. Ці невідомі особи не пропускають на територію товариства а ні міліцію, а ні прокуратуру, а ні державу в особі представника Фонду державного майна України. Державне підприємство охороняють від держави.
  Дуже сподіваємося, що Ви нас почуєте, прочитаєте, та допоможете державі зберегти свою частку в статутному капіталі підприємства, припинити цей «бедлам», дати можливість підприємству приносити дохід державі, а нам зберегти свої робочі місця.
  21.05.2015 р.

  • Ирина Лех 22.05.2015 at 01:57 Reply

   Обещаю донести Вашу информацию до Генерального прокурора Украины и нардепов от Радикальной Партии.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.